1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nëse doni të vini si përkthyes në AnimeShqip.cf na kontaktoni në Discord: AnimeShqip#4106.

Tema tek 'Depo' e hapur nga AnimeShqip, 2 Gusht 2020.

 1. AnimeShqip

  AnimeShqip Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ke nje postim, dmth ke hy vetem me reklamu webin, as nuk je prezantu, as nuk ke shkru dicka ne lidhje me webin jo serioz, me donation kishe arrit me ble nje domain dhe host, apo ta kish ber dhurat naj njani ketu se ke plot qe bejn naj dhurat te tille. Pastaj ske dhene shpjegime perkthyes si nene tereza apo me benjamin franklina.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. AnimeShqip

  AnimeShqip Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa për dijeni ne nuk kemi rekalama në web dhe nuk fitojmë gjë
   
 4. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ky personi nelt tha qe je tu i bo reklam webit ton ktu ne kete forum pa u prezentu as sen jo qe ki ti nweb reklama :p
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  E gjitha cfare duhet te besh eshte te hapesh nje teme dhe te prezantohesh ketu ----> (Kliko kete) dhe pastaj je ne rregull :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...