1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

M'vyn nje elektricist

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Valbonab, 9 Janar 2017.

 1. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me duhet nje elektriciset qe e njeh elektron e kompjuterave
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,839
  Pëlqimet:
  521
  Pikë nga trofetë:
  208
  per qfar arsye
   
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,980
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  68
  trego pak a shum ta dim a mundem me te ndihmu
   
 4. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Deshta me vet reth ni videos qe e kam pa ne youtube se a esht e mundur a jo! Normal thash ta veti ata qe e njohin elektroniken e pc ? Se mu pom vyn nese bon lidhje me pc diqka ?!

   
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,839
  Pëlqimet:
  521
  Pikë nga trofetë:
  208
  po este e mundur transmetimi i energjis elektrike me val elektromagnetike , nikola tesla e ka zbulu por askush nuk e ka financu kete teknologji per disa arsye ...
   
  albert1 pëlqen postimin.
 6. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Aha ahaa veq dmth koka e mundur? Sepse do logjika tmiat sma kapke fort fort e per at arsyje e kerkuva ndimen
   
 7. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm shummm e mbylle temen fshije ahhah
   

Shpërndaje faqen

Loading...