1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mvyn ni modifikim nlogo

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The.Dictator.VR, 30 Janar 2021.

 1. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje


  Kush ka njohuri me photoshop ose din me kriju logo e kom njo pom vyn me editu foton

  Per ma shum pm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kontakto @AVM Digital
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  511
  Pikë nga trofetë:
  193
  nese esht dicka jo shum e avancuar me thuaj mua ta bej free (sjam expert)
   
 4. arti.avdyli

  arti.avdyli Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me shkruaj
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  30 Janar 2021 e ka postu kete kerkes tash jemi gati 30 Janar 2022
   
  RegShqip pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...