1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MUZIKA SHQIIP.......

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Ardian Ardian, 28 Qershor 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a ka najkush muzika qe mun me mi dergu per me i fut ne CD , qe me mujt me i degju ne makine . FLM
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Vlla veq gjoj muzikat nyoutube cilat dush, hin google lype youtube to mp3 edhe gjoje convertorin edhe boni convert en mp3. Masnej me windows media player i bon burn en cd
   
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  popo e di procesin si dwonladohen po thash mos i ka najkush te gatshme qe mun mi dergon :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...