1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Muzika CD per kerr MP3

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Valdrin Miftari, 9 Nëntor 2018.

 1. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar formati preferohet me i qit muzikat ne CD qe mi lexu kerri? MP3 i boj edhe e boj atyne Windows Media Player Audio CD edhe veq ma qet ne ekran DISC ERROR edhe ma qet cd ndersa kur e vendosi te freni dores qe ka vend per 6 cd ndonjeher e lexon ndonjeher jo a te Radija nuk e lexon kurr sadush shtine CD :(
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  MP3.
   
 3. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me qka po i djeg ne CD cilin aplikacion ?
   
 4. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  Perdore Nero Burning ROM ose mund ti djegesh direkt nga Windows Media Player.
   
 5. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Windows media player

  Ja nje video.
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  173
  1. Lloji i CD-ve duhet te jete CD-R , 2. Kur ta bojsh Burn boje "Audio CD" , dhe nrregull je.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 8. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndoshta nuk i lexon mp3 formatin cd player ne radio qe po thu, provo djegi me windows media player por jo mi djeg si mp3 po djegi si zakonisht qysh i djeg windows media player ne format tjeter, dhe besoj qe te bon. Mundesh edhe me iTunes te njejten gje me bo. I selekton maximum 20-22 keng ni cd 700 mb i nxen, e bon ni playlist ne media player apo iTunes dhe e ben burn. And it’s done! Besoj qe kan me tbo.
   

Shpërndaje faqen

Loading...