1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Muzik.al - Platforma Shqiptare

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 23 Prill 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prsh te gjithve

  Faqja Muzik.al (Muzikal) ka per qellim ndarjen e video muzikave shqip ne nje platform me te thjesht.
  Qdo kush mund te postoj video , dhe ka te integruar votimin dhe komentet neper video poashtu edhe fitimin e pikve ne qdo koment apo vote. Postimi behet menjehere pasi qe te lidhet linku nga kto platforma: Youtube Vimeo Vine Facebook Vk Dailymotion Metacafe Instagram Soundcloud. (Do e shtoj edhe funksjonin per te ngarkuar video.

  Sot po e lansoj kete projekt ne nje version test te shikojm si po ecin gjerat njeher , dua ndonje mendim nga ju se qfar mund te shtoj apo ndonje sygjerim tjeter.

  Vizito: https://muzik.al
   
  Universal, Mr.Gh0$T, miraxh dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  brw per punen qe e ke bo por mir ish kon me perdor ni youtube api nket rast per me mujt mi gjet te gjitha muzikat shqip:grinning:
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Provo lidhe me Youtube API to ofron statistika te videos si dhe funksionin per shkarkim te muzikve eshte mir ta shtosh.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne pergjithesi bukur duket edhe ideja me pelqen. Por nje pyetje: ç'lidhje ka lajme shqip me muzikën?
  Dhe shto edhe kategori pasi nese dikush do te degjoi vetem nje rryme do e ndihmoje shumë.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ne fakt kom ne plan me i vendos disa opcione me shpernda foto edhe lajme por se di a te pelqen si ide ty :D ? p.s/ Kategorite u shtuan
   
  Last edited: 24 Prill 2020
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Per me pas sukses vendosja opsionin mi shkarku muzikat ,
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ide shum e mire.
   
 8. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Regulloje dhe kete
  5 hours me pare

  Super projekt
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Suksese po me pelqeka :) // Mir e paske menduar!
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sugjerimi im eshte te mos ngaterrohesh shume domain eshte i mire, perqendrohu vetem tek muzika.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Tjetra ide osht me posht aty shkarko me vendos edhe teksi , edhe perfekt do jete , trafik per video per muzik per shkarkim per text .
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  E integrova Youtube Api , do mundohem te integroj edhe mp3 download dhe shfaqjen e tekstit ne te ardhmen flm per sygjerimet.
   
 13. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  vendose edhe opsionin autoplay related music
   

Shpërndaje faqen

Loading...