1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Mundet te me ndihmoj dikush rreth ketij webit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 10 Shtator 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam i interesuar te krijoje nje web si kjo forma dmth si lloj protofolio https://www.aleuropa.biz/

  Si mund ta gjej naj template si ky diqka ,
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje, kjo eshte nje template e thjesht te cilen mund ta krijosh vet nga zero, te ftoj ti ndjekesh keto video dhe do ta kesh nje ide si mund ta krijosh nje faqe te ngjajshme:

  https://forum.itshqip.com/posts/354254/
   
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shok nuk eshte ndonje gje e veshtire apo, mjafton te njohesh pak wordpress dhe ke tema te tilla madje me te mira falas.

  Provo te regjistrohesh ketu: https://themeforest.net

  Suksese!
   

Shpërndaje faqen

Loading...