1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mundesi per te fituar $10,000 CORAI Airdrop

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga reflect1, 29 Prill 2023.

Tags:
 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,
  E pash te vlefshme me shpernda ktu me ju ne forum nje mundesi per te fituar Airdrop te CORAI
  Si projekt me duket shume i mire
  Per tu ber pjes e ketij airdropi nuk ka nevoj per investim.
  Linku me ref tim:

  Per qdo Pyetje komentoni
   
  Last edited by a moderator: 30 Prill 2023
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  First secret code: CORAIonPCS
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Second secret code: CORAI2themoon
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,155
  Pëlqimet:
  508
  Pikë nga trofetë:
  193
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Këto gjëra janë mashtrime. Mos humbisni kohë me këto.
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo vlla spo besoj qe o scam se nuk t merr naj t dhan te rendesishme per met bo scam. (Nuk te kerkon $$) mundesit jon kogja t'mira me fitu.
   
 7. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Lshoja ni sy Arbitrum airdrop nashta e ndrron mendimin.
   
 8. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  648
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Crypto Airdrop ka cdo muaj me dhjetra ,por shumica nuk ja vlejne dhe jane veshtire per tu fituar pasi kerkon shume veshtiresi per kualifikim,me arbitrum e vertete qe kane fituar s fundi shume por nuk eshtenper th qudite ,qysh ne vitin 2017 kam fituar disa sasi te stellar lumens dhe stacks falas, pastaj shume njerz kane fituar nga Uniswap ,1inch etj,keto me te famshet i permenda .ndersa ne rast si kjo qe e ke postuar keto qe jane me renditje per kualifikim mund te them qe eshte e veshtire se je shume vone ,sepse me gjithe kete popullate menjeher mbushet numri aty dhe nuk dihet sa do kete sukses nje coin i pa famshem e i pa njohur.
   
  tonkeri dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 9. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Airdrop e ketyre projekteve qe kan komunitet jo shume te madh mund ti kapesh t tjerat jan shume te veshtira pasi nuk mualifikohesh dot per shkak te konkurences se madhe edhe thjesht humb kohen po gjthss per ta provu ska asgj nese keni kohe t mjaftueshme
   
 10. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Airdrop zakonisht nuk jan scam.. edhe po te jet scam nuk humb asgje... kshtu qe mos ja beni bajat tjetrit kur nuk keni asnje fakt qe osht scam.
  Flm
  Edhe pse me sa pash ka perfundu koha per airdrop per coral
   
  reflect1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...