1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mund te ma spjegoni pak nese ka pervoj dikush per invalid trafic

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga kujtimkrasn, 11 Janar 2022.

 1. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Limited ad serving started on
  Jan 10, 2022
  What's happening
  Ad serving on your account is being temporarily limited while we assess the quality of your site traffic. We'll automatically review and update this limit as we continue to monitor your traffic.

  Normal une e gjith vizitat qe i marr ne blogger gjitha i marr nga Facebook une nuk po e di qka esht puna e ksaj invalid trafic kurse une sjam ka i maroj vet kto vizita jan ka i bejn njerzit.. a din kush me ma spjegu qysh muj me rregullu. Faliminderit
   
 2. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kjo vjen per shkak se Google, kerkon qe nje website te kete nje % te caktuar vizita organike.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  si e ke referuar edhe anetari me larte google do vizita organike pasi e me te veshtire te menaxhoi trafikun e rrjeteve sociale. shume persoan kane marre ban (i eshte caktivizuar llogaria) pasi kane patur trafik vetem nga rrjetet sociale. une do te sugjeroja te meso SEO per te patur edhe trafik nga google per te mos rrezikuar. madje edhe ketu mund te gjesh shume gjera qe te hyjne ne pune.
   
 4. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  o more shok sjam i provum shum me website.. une perdori blogger mduket qe esht ma i thjesht se SEO skam ide as qe kam provu ndonje her po dmth a i behet qarja ksaj pune naj qysh.. po e gjith trafikun qe e kam e kam prej FB

  All Time68903
  Today1544
  Yesterday1001
  ;(
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  nuk ka rendesi se cfare perdore blogger apo tjeter. une te thashe se si mund ta rregullosh, ndryshe qendro ashtu dhe pervec reklamave qe nuk shfaqen je edhe ne ankth se mos te caktivizojne llogarine. alternative tjeter nuk besoj se ka.
   
  kujtimkrasn pëlqen postimin.
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  286
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo, nuk ka te beje aspak se google don organic traffic, po ka te beje se vizitort mundesh me i pas te njojtit, edhe klikime ne ads ke shum invalid. Duhet me i vendos adsat ne ate menyre qe mos me ta kliku useri gabimisht duke e scroll faqen tuaj. Kjo eshte.
   
  kujtimkrasn pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...