1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Mund te ket fitime nga aktiviteti i perdoruesit ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Mr.Gh0$T, 3 Maj 2018.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje djem,
  A ka ndonje menyr me fituar $ nga aktiviteti i perdoruesit nepermjet app / lojes ?
  Kam shiku shum njerz qe krijojn app dhe lojra edhe kam lexu komentet e tyre ne Play Store edhe thoshnin qe ky app/loj qenka kot sepse ka shume reklama,
  Sepse kam pa edhe disa app/loja qe jan pa reklama edhe fitojn $ nga aktiviteti i perdoruesit!

  Prandaj po e boj kete pyetje ? A din naj kush ?

  Faleminderit!!
   
  Last edited: 3 Maj 2018

Shpërndaje faqen

Loading...