1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Mund te gjej ip e userit n`windows?! (Urgjente!)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Jãşhť'Sşeriĕ, 29 Maj 2017.

 1. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  PRsh..


  A ka naj menyr me gjet ip't e userit qe ka bo connect neper mjet RDP. ne vps windows 10 ?!

  Mduhet pergjigje sa me shpejt ju lutem.


  flm.
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by phoenix, 30 Maj 2017
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...