1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Multiple GMAIL.COM

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 15 Shtator 2020.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  a e ka mundesin Gmail nese une du me qel shum gmail account ne nje kompjuter ?

  se une e kerkova ne gmail edhe me pages po smujt me gjet asnje link ne faqen e tyre !
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa do te hapesh? Google dhe shume kompani te tjera po kerkojne nje nr teli per cdo llogari tani.
   
 3. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me duket se Yandex nuk kerkon nr tel
   
 4. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo nuk ka nevoje per nr celi ne google,
  Thjesht vendos te dhenat dhe trusted email, thats it.
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  me duhen shum , cdo dit ka 10 gmail account !
   
 6. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  nuk guxoj me yandex , sepse mesazhi prej komanis nuk vjen ne at email perveq google !
   
 7. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese ne google nuk e hap dot pa nr, provoje me
  Sms reciever free , ka nr celi nga shume shtete te ndryshme
   
 8. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  krejt i kan nxan , i kan porvu tjert !
  as nje numer spo bon ..
   
 9. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Un e hap pa numer celi, vetem vendos recover email edhe kaq
   
 10. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  po ama me numer po lejon 5 copa me i hap hiq ma shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...