1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Muaji Janar tek Instant Articles

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Da Dimy, 14 Janar 2018.

 1. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po e hapi kete diskutim rreth Instant Articles per muajin Janar. Si eshte puna ne kete muaj, me duket se paguan me pak se sa ne muajt tjere? A po ndoshta vetem mua me ndodh kjo?
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,388
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  83
  10 ditet e fundit te dhjetorit, dhe tani keto 2 jav te janarit kan ra fitimet te un nuk jan te njejta, deri me 20 dhjetor kishe eCPM 5/6$ tani kam 4$ me trafik full USA.
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me sa e shoh prej sot eshte pak me mire eCPM. Shpresojme te rregullohet me mire nga sot e tutje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...