1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mozilla dhe Google chroma !!!

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga bahrudin, 25 Shtator 2013.

 1. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hm a ka mundesi te me spjegoj dikush pse nuk don te hapet google ne mozilal si dhe ne firefox me del kjo pasi ta hap qfar duhet te bej ndohm ?We’re sorry to report this, but your computer does not meet the minimum system requirements to run this version.
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shkurt e shqip kompjuterin e ke me performanca tvogla, qfar performanca i ke ?
   
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  M'fal qe po t'thom amo qiky pershkrim qe ke bo ti, pom shtin dyshime se mos je parashkollor? Shum e pa qarte pytja dhe ke bo gabime ne shkrim.

  Mozilla dhe FireFox jane 1 Browser.
   
 4. ZhuuLaa

  ZhuuLaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Albi ky djali ka mendu per Firefox edhe per Google Chrome , po ka gabu .
  edhe BAHRUDIN , pergjigjja e pytjes tane ta ka dhan Sodovina city , qe kompjuteri yt ka performanca te vogla (jo te akseptuara) per google chrome dhe mozilla firefox.
   
 5. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  O ti albi mos paragjyko edhe pc nuk osht me performanca tvogla po ma heret ka bo tash nuk po bon ...
   
 6. theriki01

  theriki01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ketu tregon qart Konpjuteri juaj si plocon kerkesat minimale te sistemit per te drejtuar kete version Provoje 1 her Me Instalu ndonje Browser tejter Safari ose Opera Ose ose Ndonje Firfox me Version ma te vjeter
   
 7. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  hmm faleminderit do ta provoj :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...