1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MotoGP 13

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga albo88, 22 Korrik 2013.

 1. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0


  Pershtypjet mbi lojen
  Grafika mund te ishe ber pak me mir kurse po ta luash ne veshtersi pro duket persosmeria e fizikes veretet loje shum e bukur une te pakten 15 minuta nje her ne dit futem e bej na i gar edhe audio e motorave shum origjinale zhurma e dukatit eshte muzik per veshet
  Minimum System Requirements: Recommended System Requirements:
  CPU: Intel™ 2.4Ghz or similar
  CPU: Intel™ Core 2 Duo / AMD™ Athlon 64 X2 or higher.
  RAM: 1 GB RAM
  RAM: 4 GB RAM
  VGA: NVIDIA® Geforce 7600, AMD® Radeon™ HD 3870 or higher (it must be able to manage Pixel Shader 3.0) with at least 512MB of display memory.
  VGA: NVIDIA® GeForce™ 9000 series or higher, AMD® Radeon™ HD4000 series or higher (it must be able to manage Pixel Shader 3.0) with at least 1GB of display memory.

  OS: Windows®XP™ SP2, Windows®Vista™, Windows®7, Windows®8
  OS: Windows®XP™ SP2, Windows®Vista™, Windows®7 or Windows®8
  http://gamesystemrequirements.com/
  HDD: 7 GB HD space
  HDD: 7 GB HD space
   
 2. gfxD

  gfxD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk e di npamje tpare spom pelqen , grafika diqka nuk eshte e avansuar , poashtu levizja e motorve eshte shum fallco , kjo loje per mendimin tim eshte deshtim :3
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Grafik shum shum te dobet. Aspak nuk me pelqen. Pajtohem me anetarin me larte deshtim i madh.
   

Shpërndaje faqen

Loading...