1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Motherboard i ri

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga PoliceMan, 20 Maj 2020.

Tags:
 1. PoliceMan

  PoliceMan Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje.
  kam marre nje motherboard Intel ruby-d716-te2 por nuk po i gjej dot daljen e zerit nga paneli para
  kam kerkuar po nuk kam gjetur asnje gje.
  Mundet dikush te me ndihmoj ?
  Faliminderit
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  68
 3. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sic duket ky motherboard nuk paska dalje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...