1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Montazhi im i pare ne CS:GO :)

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga miraxh, 2 Maj 2022.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Ky eshte montazhi im i thjeshte ne CS:GO i bere nga une,
  shpresoj t'iu pelqej si nje lojtar i Master Guardian qe jam :)

  VIDEO
   
  Slumerican dhe DardanDaci pëlqejnë postimin.
 2. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Super, bravo!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  368
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  43
  Bravo
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfar video recorder ke perdor?
  Shadowplay apo ndonje tjeter?
  +
  A pernime i ke gjithe kto knifes apo po perdor skin changer
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  perdor OBS sepse nuk te jep shume lag kur lun.

  hahaha jojo eshte thjesht skin changer per motivim kur lun + dukesh si PRO kur ke skina :D
   
 6. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me cilin program ke perdorur
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  OBS
   
 8. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me pelqeu videoja shum suksese :p
   
 9. [GS]

  [GS] Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
   
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  thjesht rrezikon CSGO me ban pernament, ndersa accounti steam dhe lojrat e tjera jane 100% te sigurta, kshq provoje kete skin changer ne nje steam account te ri nqs sdo me marr ban ne accountin primar te csgo
   

Shpërndaje faqen

Loading...