1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. flamurzenelaj

  flamurzenelaj Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje!
  A ja vlen me e ble ni monitor acer 22" model al2216w per 40 euro. A munen me pas defekte?
  Faleminderit!
   
 2. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  qfar pytje a munet me pas defekt e provon pa e provu nuk blehet sen
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  912
  Pëlqimet:
  374
  Pikë nga trofetë:
  118
  bleva un monitor 22 inch NEC dhe ato dit qe e mora ishte ne rregull mbas nja 1-2javesh cereku i ekranit siper ne te majte kishte ndricim me te ulet se pjesa tjt e ekranit...
   
 4. flamurzenelaj

  flamurzenelaj Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  E pata fjalen a munen me pas naj defekt tpergjithshem krejt qeta modele te acer.
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,499
  Pëlqimet:
  2,089
  Pikë nga trofetë:
  448
  Jo nuk mundet me pas defekt te pergjithshem, sepse po te kishin do ti kishin terhjjek nga tregu qysh moti.
   

Shpërndaje faqen

Loading...