1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MoneroIptv.net, Premium Iptv

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga clusterphys, 11 Qershor 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje, po ju paraqes faqen dhe forumin qe sapo hapem rreth platormes iptv. Faqja eshte ne anglisht pasi ofrojme sherbime internacionale, plus forumi, qe do ket dhe pjesen Shqipfolese.

  shpresoj tju pelqeje dhe pse jo te beheni pjese e komunintetit :)

  web: moneroiptv.net
  forum: moneroiptv.net/forum
   
  Universal, ﴾.﴿, thealessio dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  936
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  173
  Suksese
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Suksese mu mu dok okej .
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 4. thealessio

  thealessio Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Duket mire suksese. Po me duket se duhet te korigjosh dicka te cmimet besoj se ke dash me e vene 90euro/year jo 90euro/month.
   
  @science pëlqen postimin.
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Oh thanks bisha . Ashtu kam dasht. Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...