1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Monedha Ripple/XRP ....

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Marian, 1 Maj 2017.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po kjo nga Paxful s`me kryen pune.. apo
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Perdersa te kam sygjeruar ate, dmth eshte opsioni me i mire.
  Nuk ta sygjeroj paxful.
   
  NANO dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Cila eshte menyra me e mire qe te blesh permes VISA card: Ripple, BTC, Ethereum ? a mundet permes aplicationit me larte ose si fillim duhet qe te blesh ne ndonje vend tjeter ?
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Skam blere ndonjeher vete.
  https://bitit.io/
  Per kte me kane thene qe eshte ok.
   
  *VLORI* pëlqen postimin.
 5. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ne rregull, do te shoh do ta testoj.
   
 6. Daniel@!

  [email protected]! Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  kam blere xrp 500 euro para nje viti mendoni se kam vepruar mire dhe a ka gjasa te rritet perpos situates se covid !?
  Si pritet te ndikoj covid ?
  Faleminderit uroj te jeni mire
   
 7. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Duke e pa qe ky virus ka sjell shum kriza ne te gjitha aspekte por me se shumti ne ekonomi, shum shpejt do kemi reforma te medha , dhe ti ke bere nje veprim shume te mire , ta rikujtoj se cryptocurrency nuk jane investim afat shkurter , pra te sugjeroj qe kete vler qe e ki ta mbash per se paku edhe 10 vite , pasi shume shpejt ,ne nje te ardhme te afert cryptocurrency do jene e vetmja mundsi pagese.
   
  [email protected]! pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...