1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Monedha Bitcoin,Ripple,Ethereum

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Marian, 15 Shkurt 2018.

 1. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Blej monedha Bitcoin ose Ripple ose Ethereum.Ju lutem kush ka te me kontaktoj.Dua te ble monedha ne vleren 160Euro.
   
 2. ArianIdrizaj

  ArianIdrizaj Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  PM.
   
 4. dashamir

  dashamir Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  me shkruaj ne inbox kam btc
   

Shpërndaje faqen

Loading...