1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Modifikimi i Windows XP Image - Video

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga Fannol Gashi, 15 Nëntor 2010.

 1. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Drini shiko ne pm
   
  drini-17# pëlqen postimin.
 2. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  -Thnx ;) e gjeta edhe unë nja me utorrent, por sprish punë qe ma ke dergu se nashta nuk um ban ajo qe po e shkarkoj me Utorrent e tani e marr ket qe ma ke dergu ti. Faleminderit. KLM :)
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108

  Pershendetje,

  fG, a mundesh me rregullu kete linkun e videos se nuk po shfaqet?

  Me te mira...
   
 4. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208
  Linku i videos u rregullu.
   
  edy007 pëlqen postimin.
 5. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  VaLoN, n'rregull esht tash flm...

  Me te mira...
   

Shpërndaje faqen

Loading...