1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Modem scientific atlanta epc2203

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Rafet Maxhuni, 28 Gusht 2017.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ku muj i shkarkoj driverat e keti modemi per windows 7 32 bit ose te keti lloji ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...