1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Mobile aplikacion

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 9 Korrik 2020.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje per te gjithe, po e hapi kete teme per disa pyetje te ndryshme
  1. Cilat kompani ne Kosove jane me te forta ne zhvillim e mobile App (e-commerce)
  2. Qka duhet te kerkohet nga ajo kompani p.sh e kam fjalen per (sigurija ne app, shpejtesija etj)

  Ju faleminderit!
   
 2. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...