1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mjeksia Islame (Web Presentation)

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga LiburnR, 11 Maj 2013.

 1. LiburnR

  LiburnR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Without template!!

  [vimeo]63357536[/vimeo]
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  te koka intro shumm e mir , edhe webi koka najss
   
 3. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Prezantim i mir dh i qelluar nje faqe sikur kjo duhet te perkrahet dhe te popullarizohet sa me shum sepse esht e dobishme.
   
 4. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  514
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  38
  BG-n si e ke bo ? a e ke bo vet apo e ke gjet ne internet :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...