1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Mistreci,si te shikoj filma ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 14 Janar 2015.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Mistreci eshte bllokuar ne shqiperi prandaj nuk mund te shoh filma.
  Ata publikuan nje video ku ndryshon dns dhe i shikon por une smund ti ndryshoj dns se jam ne internet kafe dhe nuk kam leje.
  Di qe ekzistojne disa website qe e hapin webin me dns tjtr dhe me ip tjtr dmth qe thjesht ben paste linkun dhe te hapet ne ate website.
  Nuk mbaj mend emrin mund te me ndihmoje ndonjeri ?
  Faleminderit
   
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shiko ne faqe tjera
  FilmaON.com
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit
   
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Meqense ke kerku website atehere perdore kete: anonymouse.org
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit.
  Problemi u zgjidh :)
  Gjith te mirat.
   
 7. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Eshte mbyllur mistreci a po ka ende ndonje menyre tjeter te hyjsg
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ki weba te tjer qe jan me te mir se mistreci
   
 9. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk ka pasur jan bere me te mire e kupton!
   
 10. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kuptohet, por ne teknologji cdo her del dicka me e mire se ajo paraprakja.
   
 11. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  filma24.tv osht 1shi per filma dhe seriale me titra shqip
   
 12. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Tani po
   

Shpërndaje faqen

Loading...