1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mirsejugjeta

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Kinemaja, 26 Janar 2016.

 1. Kinemaja

  Kinemaja Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  jam shqipdoni
  nga maqedonia
  mosha 21
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,228
  Pëlqimet:
  1,233
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje dhe mire se vjen, me vjen keq kur e shoh qe qellimi yt paska qene vetem me prezantu portalin tend ne forum, sidoqofte eshte e drejt e secilit me bo cka te don (brenda rregullores).
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Mire se erdhe Kinemaja, kalo sa me bukur...
   
 4. Irvi

  Irvi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Suksesi kerkon pune dhe fat
  Irvi
  Tirane
  35 vj
   
  Last edited: 2 Tetor 2018
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqimet:
  869
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...