1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ministry Of Math

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga MicroBoy, 28 Dhjetor 2010.

 1. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  Ju lumt djema, kjo eshte nje pune e mri nga ju, ishalla keni sukses .

  Do t'iu them do kolegeve qe kan njohuri te mir rreth lendes se Matematikes dhe do regjistrohen ne Forumin tuaj..

  edhe nje her Suksese Shok.. Good JoB////
   
 2. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  Gjeniu Shqiptar Valmir Krasniq . Shum i fort a
   
 3. tanni02

  tanni02 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  hallall :) seni i mir o ky :
   
 4. shqipdon_8

  shqipdon_8 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Suksese ...
  p.s I hate Math :p
   
 5. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  Suksese
   
 6. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Suksese., ju Uroj ., edhe pse asesi nuk mund ta marr vesh matematiken. , thjesht them e urrej :p
  Suksese ;'t'gjithve ;)
   
 7. shqiphit

  shqiphit Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ide Unike.
  Shpresoj te kesh artdashes te matematikes.
  Suksese
   
 8. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Njera nder inciativate me te mira qe kam pare kohet e fundit , shpresoje ne realizimin e ides tuaj dhe shpresoj qe te kete interesime te madhe nga te gjithe atyre qe ju pelqen matmatika .

  Suksese
   
 9. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
 10. tepelen

  tepelen Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ju uroj shume suksese!e adhuroj lenden e matematikes .Qendron ne krye te hierakis se shkencave egzakte.
   

Shpërndaje faqen

Loading...