1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

mining ma i mire

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga NANO, 9 Qershor 2021.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje antarë , jam i interesum me bo mining , nese mundeni me m'tregu simbas pervojes a osht ma profitabile me kartela grafike , a me HDD ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...