1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Military Fanpage !!!

Tema tek 'Shitje' e hapur nga agonn1, 9 Janar 2020.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  600
  Shes kete fanpage
  E krijume prej zero rastsisht mka dhez
  56,800 Like - Fansat e perzim ,
  Fanpage o lidhje me Military
  Nkete fanpage kurr nuk u perdor link ose skom apliku per kurgjo dmth krejt qka kom postuosht foto edhe vid .

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa e shet

  Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
   
 3. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Vlla a mund te ma dergosh linkun ne mesazh privat?
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,862
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  103
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk eshte shqiptare se e kisha ble un
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,145
  Pëlqimet:
  832
  Pikë nga trofetë:
  193
  A mundet qmimin ne pm :D ?

  FLm
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Link npm...
   
 8. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  400€
   
 9. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  A e ki hala faqen?
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  vlla mos posto kaq shum se duket si spam dhe mund te marresh ban :oops:
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  PM
   
 12. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  67K Likes
  85 Followers
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,146
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  163
  Hala se paske shit a , kujdes nese ta kap organic reach USA ta bojn unpublish
   
 14. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hala , un e shes veq kur m'Konvenon mu !
  2. Deri tash skom pas problem , gjithcka mir osht tu shku,
  ps. mos tbojm chat ktu ✌️
   
 15. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  A e ki t'drejten me apliku per instant ?
   
  agonn1 dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 16. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  npm
   
 17. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  UPDATED : 25.09.2020
  FOLLOWERS : 112,129
  Scr :
  [​IMG]

   
 18. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ka ad break
   
 19. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo
   
 20. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fanpage Followers 144,000
   

Shpërndaje faqen

Loading...