1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft word backgrount

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Rafet Maxhuni, 10 Shtator 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  qysh muna me ja hjek nje backgrount nje wordi qe ja kaqit e ka emrtimin e vete e po du me largu qat emertim word 2010 e kam un
   

Shpërndaje faqen

Loading...