1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft word 2007 fjalet po mi qet kapt

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Rafet Maxhuni, 13 Shkurt 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ka naj alternativ e kam marr nje text dokument e krejt fjalit kapt po mi qet qysh me i qkap menyr automatike se teksti i madh eshte me shku fjali per fjalie
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,846
  Pëlqimet:
  558
  Pikë nga trofetë:
  293
  I ka dokumenti pak apo si? Jep disa info më shumë.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  fjalit i qet kapt krejt prishtinaeshteemadhe keshtu kur po e qeli po mi qet
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,846
  Pëlqimet:
  558
  Pikë nga trofetë:
  293
  Ti ketu i ke te bashkuara jo me shkronja kapital.
   
 5. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne n'kosovë themi kapt, ju kapur.antari e ka fjalën për fjalë të bashkuara.
  Provo instalo service pack 3 mund të jetë bug https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?displaylang=en&id=27838
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,846
  Pëlqimet:
  558
  Pikë nga trofetë:
  293
  Aaaa, mendova se e kishte fjalën per shkronja kapital.
   

Shpërndaje faqen

Loading...