1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Microsoft Teams - 6 muaj falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 14 Shtator 2020.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
  [​IMG]


  Code:
  https://www.eurodns.com/microsoft-teams-trial
  


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]   

Shpërndaje faqen

Loading...