1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Mi bo minutat ne video ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 27 Dhjetor 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  A ka nej website apo nej menyr psh mi qit minutat ne video , psh e bon 3 or minutat tu hec , psh kta qe bojn unboxing edhe psh ka zgjat 3 or po e bon speed , aty dalin minutat besoj qe pom kuptoni flm
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  787
  Pikë nga trofetë:
  343
  Fillimin nuk e kuptova, per fjalin e fundit me duket se po. Kete beje me camtasia. Besoj e bene edhe filmora. Tek opsionet e ketyre kerko per speed.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  vlla psh osht video , edhe aty mi qit minutat tu hec qysh don ti , a pom kupton tash . ? speed veq minutat psh ose slow , jo videon
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  787
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk po e kuptoj. Ti do një video 10 minuta ta besh me xhirim të shpejtë dhe koha të shkojë në 3 minuta? Apo jo? Nëse po janë programet që të kam thënë më lartë.
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Shiko kete video per me shtu watch ne video:
   
  getrich pëlqen postimin.
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po vllaqko kjo eshte qe kerkoj , po me duket qe ka edhe software ose metod , qe i bon hic pa i bo record screen flm shume e ke kuptu
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  787
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ok të gjeta një që është edhe falas Free video editor
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  flm qenka per windows nuk perdori windows vlla
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  787
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo referoje mo çfarë sistemi ke. Linux, mac, Android, kinez?
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  MAC i nderuar
   

Shpërndaje faqen

Loading...