1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Metro: Last Light

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga dns, 17 Maj 2013.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Metro: Last Light


  OS: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, or 8
  Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
  Memory: 2GB
  Hard Disk Space:
  Video Card: DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
  DirectX®: 9.0c

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=foFH7Qt5l0Y[/youtube]
   
  gfxD pëlqen postimin.
 2. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  ok shum bukur
  cfar rezultatesh je tu marr ti dhe me ca parametra ?
  konfigurimi i pc's tim sic e kom shkujt te firma
  opcionjet e lojes
  resolution 1080p
  quality High
  ssaa 2x
  tesalation off
  motion blur low
  resultati 25 fraps duke regjistruar dhe 38 - 45 normal
   

Shpërndaje faqen

Loading...