1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Meso Sigurin Kibernetike

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Coxoma, 13 Maj 2022.

 1. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  <p> Prsh, më poshtë gjeni nje kanal në youtube me video nga më të ndryshmet në lidhje me sigurin kibernetike.
  Të gjithë ata që janë të pasionuar pas kësaj fushe, mundeni të gjeni video të llojit të ndryshëm.

  https://www.youtube.com/channel/UCL0eSSwa9GwF8QBJKiGLlaQ/videos

  Për çdo këshillë jemi të hapur, për çdo nënçmim (KLM).

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Për më shumë info, mundeni të më dërgoni mesazh privat po në këtë platformë.

  Ju flm për mirëkuptim. </p>


  </C0X0MA>
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,120
  Pëlqimet:
  496
  Pikë nga trofetë:
  163
  Subscribed, Suksese
   
  Coxoma pëlqen postimin.
 3. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...