1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MerrLike Falas | MerrLike.com

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga F.Ndrecaj, 27 Janar 2018.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje,

  pasi qe MerrLike.AL nuk mund ta perdornim pra nuk kishim ndonje perfimitim vetem humbje kohe vendosem te mbyllim, pastaj domaini MerrLike.AL u ble nga nje jo Shqipetar ,

  Dhe pas disa kerkesave te shumta vendosa te rihap perseri merrlike me domainin qe kishim startuar nga viti 2014 , pse te mos kemi edhe ne nje autoliker shqiptar

  Si Funksionon MerrLike.com ?
  MerrLike.com Funksionon me an te API te facebookut , pra me token.

  Si te perdorim ?
  Ketu me poshte keni videon se si te perdorim merrlike.com
   
 2. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  nje pyetje kisha!

  Meqe jeni aq te afte sa te hakoni FB-ne cfare garancie kam per llogarine time?
   
  hej amigo dhe mekanik pëlqejnë postimin.
 3. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Mos i perdorni kto se te shkon fb ky osht trik qe me ta vjedh fb e gjdo gje qe ki nfb...

  Admina keto gjera sduhet me u leju me i postu e kta persona duhet mu largu prej kti forum se hin ketu vetem me i mashtru njerzit per te vjedhur fanpage e tyre....
   
 4. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  ishte nje pyetje retorike...

  MerrLike.AL nuk mund ta perdornim pra nuk kishim ndonje perfimitim vetem humbje kohe vendosem te mbyllim....

  Po ketu cfare perfitimi kini?
   
  Last edited: 30 Janar 2018
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Kadal vlla mos i jep zor se qe je interesun ti qoj krejt filet mir ka than aj plaki shqiptarit mja jap doren ta mer krahin, un kom pas permi 1500 perdorus nmerrlike trregullt e ti dole ktu mem kallzu a jaw marr fanpaget a jo skam qka me marr ktu krejt osht me access token nese ta merr menja qe me an t access token mos e perdor , ski nevoj ktu me shit pordh mfalni nshprehje
   
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  ka mijra faqe autoliekr qe perdoren ne bot mund te shifni se kan funksionin e njejt eshte shum e thjesht hap nje facebook pa friends dhe pa asgje dhe bej nje test :)
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ti mas pari kerkujt sja jep doren per me ta marr krahin se mas pari kto mu hiq sum interesojn autolike se ska dobi kurgjo prej tyre as fitim Ti je aj qe fitim ki prej gjdo perdorusi qe hin ktu... tish kan ni person i jashtit me pas postu ndoshta i kisha besu e ndoshta e kisha perdor ndoshta thu pse pot tregoj drejt se aj i jashtit ka ligj e ligji merret me to mashtrime e hajni e qasje nfb sguxon me pas eh ty sdi pse nuk te besoj e nuk rrezikoj me kliku bile se jo mu kyq nto un per veti tgjithve sja kisha preferu se ska dobi prej saj kurgjo se me pas dobi kishe punu vet ti me to e se kishe shperndah ketu hiq kto autolike jon si njerz bot qe kurfar dobie ska prej tyre... kaq kisha me ty se kom njet me diskutu ma shum.... se po shifet fjalori yt klientin ti duhet me bind e jo me fjal banale
   
  mekanik pëlqen postimin.
 8. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  pra perfitimi juaj?
   
 9. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ashtu si F.Ndrecaj edhe une ofroj nje sherbim te tille ne faqen time www.pelqej.al
  Kam rreth 3 vjet qe punoj me faqe te tille ne anglisht. Kurre nuk kam hasur ankese nga perdoruesit se jane hackuar apo u eshte aksesuar llogaria pa dijenine e tyre. Gjithcka behet e qarte se faqja ofron nje sherbim ku perdoruesit shkembejne pelqime e komente me njeri tjetrin.
  Ashtu si cdo admin i nje websajti une apo ne rastin konkret F.Ndrenaj mban pergjegjesi per sigurine e te dhenave qe fusin perdoruesit ne faqe, ku konkretisht ruhet access_token, emer, mbiemer, id. Keto te dhena jane te aksesueshme vetem nga aplikacioni i websajtit pasi ky access_token eshte i gjeneruar vecanerisht per kete aplikacion.
  Megjithate, Facebook nuk eshte me ai i viteve 2010. Siguria eshte rritur ndjeshem.
  Jo vetem qe facebook automatikisht vendos nje faqe checkpoint i cili kerkon verifikimin e perdoruesit nese logohet nga nje IP e dyshimte por mund edhe te perdorni funksionin two_factor_authentication i cili dergon sms ne telefonin tuaj ne menyre qe te aksesoni llogarine.
  Persa i perket interesit qe mund te kene njerezit per nje sherbim te tille. Te them me bindje qe ka interes, dhe madje e paguajne me leke kete sherbim. Disa prej klienteve te mi te huaj por edhe shqiptare, e perdorin faqen time per komente te shkruar vete per faqen e tyre ecommerce e cila e bind me lehte klientin e tyre, apo per te rritur aktivitetin ne nje faqe te mirembajtur prej tyre te mirepaguar nga njerez VIP apo politikane.
  Keshtu qe para se te gjykoni e ta beni fakt te kryer se eshte ashtu sic mendoni ju eshte mire te informoheni fillimisht.
   
 10. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  dy pytje pse duhet vendosur emri i perdoruesit dhe passwordi dhe deri sa pelqime mund ti marresh?
   
 11. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  sepse facebook nuk lejon mo me marr token si me par qe ka qen me link tashme tokeni gjenerohet me nje api te vjeter i cili kerkon username dhe password dhe gjenerohet tokeni , username dhe password nuk ruhen ne database siq e ka cek edhe ky me lart
   
 12. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  [​IMG]
  Tashme edhe me aplikacion per telefon , mund te shkarkoni ne aptoide apo direkt, si fillim vetem per android , shum shpejt edhe per ios.
  Linku i shkarkimit: http://merrlike.com/shkarko.php
   
 13. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Emri i perdoruesit dhe passwordi nevojitet per te gjeneruar access_token per aplikacionin.
  Nr i pelqimeve vendoset nga mirembajtesi i websajtit. Une mendoj e ka limituar 50 pelqime per submit dhe cooldown 15 minuta.
   
 14. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Tashme kjo fawe nuk eshte nen menagjim timin ndersa sa per albfans.com eshte nje script quhet PES dhe shof qe e ke nulled , ka shum bug ky script
   

Shpërndaje faqen

Loading...