1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Merr subscribe dhe visita ne youtube

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albozr, 5 Korrik 2018.

 1. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  doja ta provoja me shum per te arrit 1k subsc prandaj po merem
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa subscribe mund te marresh ne dite
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  ku duhet me shku me marr subscribe ?
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Thjesht duhet te besh piket se subscribe-t te vijn brenda disa oresh ta tregon vet nqs i ke piket
   
 5. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  bravo, pergjigja me e sinqet ishte kjo.
  Addme fast humbje kohe asgje me teper, gjej metoden tende ne mnyr te rregullt sepse te marresh subs qe skan interes ne video tuaja dhe qe mundhon njejt veq per subscribe nuk jan te dobishem.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,827
  Pëlqimet:
  552
  Pikë nga trofetë:
  293
  po pse ti mendon se videot e tua kane me shume interese?
  Je ne vendin e gabuar per te reklamuar kanalin tend. mere kete si keshille.
   
  Alkeo dhe Klaudioo pëlqejnë postimin.
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  490
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  kjo po qe ishte pergjigje e sinqert :p
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje , vetem channel id fut dhe pastaj fillojne shkembimet vet apo duhet te besh dicka ?
   
 9. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kerko per kete tem ne forum se ka plot shpjegime
   
  Aleksia pëlqen postimin.
 10. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  A eshte tu funksionu kjo metod ? Keto subscribers dmth channeli duhet te jete me contet anglisht pasi qe keta susbcribers jan nga shtetet e huaja ?
   
 11. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  @Albozr a funksionon ende, dhe a i hjek subat youtube pasi qe me 1 faqe i bona 100 subs per 4 or kur e bona refresh 0
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  besoj qepo ende funksionon jo kty nuk heken sepse ti vet duhet tjau besh edhe ata ta bojn ty
   
 13. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  e sa viewsa te vien
   
 14. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po ashtu njejt i kam bo edhe un automatikisht jau kam bo edhe ma kan bo prap mi hak hjek se mdoekt e shohin referalin nga ka ardh aj sub
   
 15. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  dej para 1 muaje ekom provu sme kan hek vetem nese eshte bere youtube ndonje update nuk edi
   
 16. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe mua me ndodh e njejta gje qe me heqin
   
 17. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  shok me e mira eshte te mundohesh ti besh vet se nuk ka shum besim me keto pragrame mundohu vet me e drejt eshte per veten tende
   
 18. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  kur merr subscribers fallso/fake shume nga kta presin me vit qe chaneli tu behet monetize sepse nuk mund te mashtrojm youtube me softuert shume sofistikues qe kan kriju duke marr subcribers fallso.
  Duhet strategji , Pune , perkushtim, durim dhe beso arrin qelllimin te fitosh nga youtube por jo edhe te fallcifikosh sepse youtube te perjashton chanelin nga motoret kerkues kur ai channel nuk eshte ndertu ne mnyr organike.
  Kam shume per te folur dhe spjeguar por mendoj kto qe thash jan baz per te kuptuar.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...