1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Merr subscribe dhe visita ne youtube

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albozr, 5 Korrik 2018.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pasi pash shum tema te ndryshme per youtube si te bejm subscribe ose visita te ndryshme deshirova tju ndihmoj nje hap sado pak te merrni visita subscribe dmth kty boni exhange ju ja boni subscribe like views edhe te tjeret ta bojn ty , un e kom perdor dhe fal kti sot ekam chanell 13k subscribe ne fillim ekam perdor dmth ikam bere me kete 4k subscribe tani ecen vet dhe ka arritur 13 k andaj pata deshir te ndaj me ju
  Hapi 1 : https://www.submenow.com/signin.html

  Hapi 2 : shkoni register shenoni your name email tuaj dhe te youtube chanell ekeni tek : https://www.youtube.com/account_advanced bene copy chanell id dhe futne tek submenow dhe filloni shkembimet

  Une e kam perdor nuk kam marr disable as ne ads as ne chanell por nuk ju siguroj asgje
  Suksese :D
   
  NANO, Rafet Maxhuni, omega_web dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar,
  Me falni per shqetesimin,
  1 - A jeni i sigurt qe nuk merr ban ?
  2 - Duhet te blesh subcribe apo jan falas ? Se ktu po thot paguaj 4.5$ edhe merr 10k subscribe.
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese deshiron te shpejta eke me lek por eke mundsin edhe me exhange ty bo visita ti edhe ata ty subscribe etj vlla ekom shkru sjom i sigurt per ban un ekam perdor para 1 viti skom marr kurr por nese doni ju mund ta testoni hapeni te ri chanellin beri sa te mundesh subscribe pastaj lidhe me ads
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Psh per sa dit mund te vijn subs ?
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  vlla shiko aty un skam blere asnjeher vetem exhange kam bere me exhange per 24 h te vin
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vlla ky prb me del.

  http://prntscr.com/k2xkal
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  ku eke shiku kete 10k sub me 4.6$ mos je gabim ?
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
 13. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  me dergo teamviewer pm sepse nuk edi se qfar je duke bere ti duhesh te jesh login ne gmail ne youtube sepse shkembehen views like subscribe
   
 14. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  18
  keni Provu me addmefast.com !!
   
 15. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ajo ka qen shum emir por tani po hjeken subscribet
   
 16. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A jan aktiv subsc qe mer psh nqs i blen apo vetem ata qe ben exhange jan ?
   
 17. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  vlla kto te gjitha jon qe bene exhange jan aktiv por sa jan aktiv smundem te them sepse skam bler kurr vetem per te plotsuar kushtin prej 1k subscribe te kryen pun kogja mir kjo mundesi
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 18. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Gjthss do ta provoj njher t mar 10k subsc per prov ta shikoj sa jan aktiv ☺
   
 19. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  si meren subscr ne addmefast ?? se spo e gjej kam ber 2000 pik
   
 20. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,648
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  93
  me add me fast teper pak aktiv jon aty , edhe mos u mashtroni sepse 80% jau hekin prap , punoni mi mrri vet .
   

Shpërndaje faqen

Loading...