1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Merr 50 VIU FALAS

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga G4SHI, 7 Janar 2018.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ska kod konfirmimi , As Hotmail , As gmail :)
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  me hotmail ben.
   
 4. Flori21

  Flori21 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Regjistruar me ref tuaj :)...ishalla rritet tni
   
  G4SHI pëlqen postimin.
 5. besmirm

  besmirm Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  a duhet me kon aktiv ktu a veq mas 5 dit bohesh jr member?
   
 6. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  A osht najkush ktu qe osht bo Jr Member ?
   
 7. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per qka eshte kjo JrMember, qka perfiton prej ksaj ?
   
 8. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per me bo withdraw duhet me u bo Jr Member ndryshe nuk munesh me i nxjerr viuly-t.
   
 9. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  cilat jane menyrat atehere per tu bere Jr Member ?
   
 10. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhet te jesh aktiv
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,220
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Faliminderit Pasi qe e ki ndah me neve ket post un u rigjistrova permes referalit tend...
   
  G4SHI pëlqen postimin.
 12. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Veq 10 erdhe pse po thu 50?
   
 13. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  ekan ndryshu tasht veq 10 ijepin ma heret ikan jep ka 50 tasht veq 10
   
 14. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prej qe ju rrit vlera, ja nisen mi jep veq ka 10 Viuly
   

Shpërndaje faqen

Loading...