1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Menyre e sigurte per fitim te bitcoin !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Kingking12a, 15 Maj 2017.

 1. Kingking12a

  Kingking12a Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Deri me tani faqja me e mire per fitim te bitcoin.
  Ndoshta fitimi eshte sado pak i vogel , po per disa qe mundohen kot ne faqe scam , kjo eshte faqja me e mire dhe me real deri tani.

  Un pervete ne fillim mendova se nuk kisha fitime t mdhaja por fillova mutiply btc eshte si lloj fati dhe aty e 5fishova balancen e llogarise.

  https://freebitco.in/?r=2133309 [ref link]

  Derisa ske pune tjeter , ja vlen me u merr me ket , gjdo 1 ore ke pune as nje minut dhe fiton bitcoin.
  Faleminderit
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  mos u merni be djem me sene palidhje kqyrne ripple ni investim i vogel ka gjasa me jau nreq jeten ntardhmen
   
 3. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  brenda nates ka shkuar nga 0.20 ne 0.24
   
 4. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  0.24 bitcoin?
   
 5. Kingking12a

  Kingking12a Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka edhe qe smujn me investu qysh po mendon , secili tendon per free , per at e postova sepse mu pervete dhe shokeve te mije na ka ndihmuar shume kjo faqe.
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  E ka pas fjalen per Ripple.
   
 7. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pajtohem me @beharluu qe investime ne pare digjitale eshte me profitabile dhe i dobishem se sa gambling ose diqka tjejter.
  Po pavarsisht duhet me analizu para se me investu une besoj qe duhet percjellen lajmet ose se paku duhet me kshyre bitcoin si vler kryesore e pareve digjitale kur ka ngritje te cmimit dhe ulje ose crash.
   
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ky website eshte fake.
   
 9. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e kuptoj pse nuk i ceken ETH dhe ETC kur i vetmi coin po ben kerdi qe 3 muj rresht ?!
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos u merrni me keto se jan humbje kohe
  Nje llogaritje e vogel
  Fillimisht vlera e bitcoin momentalisht esht afersisht 14k
  tek kjo faqa per 1 or mund te marresh 0.00000015 BTC qe i bie 0.0021$
  dhe maksimumi qe mund te besh ne dit po them un 10 her..dmth ne dit ti merr 0.021$ per 10dit mund te marresh 0.21$ qe i bie 20 leke :p :p 2 pako fara dmth :p :p

  P.s: ai qe e ka shperndar e ka bere qe ndonje nga forumi te rregjistrohet me rref e tij
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kjo eshte shum e vertet por ai antari qe e ka shperndar nuk e din qe osht fake. !
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk eshte fake por paguan pak.
   
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pas mendimit tuaj edhe freedoge.co.in nuk esht fake ?..
   
 14. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cka po ndodh me Coina qe jane ne minus te gjitha ? Ka naj lajm ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...