1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Menyrat e fitimit te faqeve Shqiptare

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga adriatikxhelo8, 10 Mars 2016.

 1. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ka prej ktu forumit qe fitojn deri ne 100 her ne mujore ma shum se 1 rrog e Kosoves ose e Shqipnis merre me mend e blen 1 lokal ose apartament edhe e leshon me qira i mbesin te holla boll per me bo 1 jet mesatare pa punu mo hiq.
  Edhe me pas dijen nqofse nuk din mi menagju te ardhurat ki me dal gjith ne minus.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  100 her ne mujore ma shum se 1 rrog e Kosoves ???
  qetu ja paske huq pak po nejse...

  po merre si kritik tmir ket shkrimin e Tafes se mir e ka ai, kjo me adsensa osht sot e ki neser seki mun me met me gishta ngoj sepse nuk ka baz/themel.

  cdo t'mir...
   
 3. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  63
  Disa Shqiptar jo shum por vetem disa po fitojn qysh thash ka 100 her ma teper se 1 rrog e Kosoves ne mujore ti ndaq merre HJG ndaq Pernime.

  Nuk e di pse po thuni puna e Adsense sosht osht neser nuk osht, nqofse ti e gjen veten me 1 niche edhe me ta bo ban Google, ti punon edhe kthehesh apet ne gjendjen e kalume pak baclinks prej faqes qe ta ka bo Ban (nqofse e ki pas me autoritet) edhe u kry.
   
 4. normalokuu

  normalokuu Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje, une kam portal shumica jane vizitor kosovare edhe per ta vene reklamen e kompanive private n'websajt duhesh me pas t'regjjistrun si biznes edhe duhesh me pagu taksa, n'Kosove p.sh Vala e ka 250-300 Euro, mirepo nuk shkon me vizita se un i kam 100k-200k vizita ditore (shfletime) , shkon me sa ki njoftesi n'kompani sen qe m'ka ndodh. (Po flasim per biznese t'mdha, n'ket rast edhe Vodafone)
  E dyta, nese e ki fjalen per ads, pavarsisht qfare, fitimet me keto vizita jane shume shume t'vogla. Perfitimet ma tmdhaja une i kam prej Zvicre edhe klikimi prej zvicre osht diku 5$ me qeto reklama qe i kam amo i lun vlera shpesh, ndersa prej Kanadase, s'po kam vizita shume se skisha pas ku mi lan paret qfar CPM ka kaniher :p

  E kam pas nja 3 jave, nja 18 euro i kom pas bo valla :p
  ka edhe reklama tjera perveq google adsense
   
 5. arispasho1234

  arispasho1234 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush e ka provur luponmedia.com? duhen mbi 20k ne dit

  Sent from my X5 using Tapatalk
   
 6. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po me affilate programs pse nuk e provon njeheher pasi ka fitime aty.
  Une per vete po aplikoj affilate programs dhe adsense alternative si taboola.
   
 7. dalina

  dalina Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mund te me ndihmoje njeri me ndonje affilate program per website, por qe te jete pay to click pasi keto te tjerat nuk japin leke fare.
   

Shpërndaje faqen

Loading...