1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Menyra per te kthyer profilat disabled...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga FitimKurteshi, 23 Dhjetor 2017.

 1. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Last edited: 23 Dhjetor 2017
  ervisivv, dardanvu, Universal dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Brawo Vlla . Zoti te shperbleft kesi antar i duhen forumit ,
  E a duhet me shkru nej sen aty n appel a jo .
  Edhe cili link dhez ma perpara 1 a 2
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kan nevoj njerzit per ndihm e jo per ksi gjera tvogla me kerku pare...

  I pari osht per Appel i 2 osht per me kthy qe tu ka bo disable... kur te ja jep e-mail edhe ktu emrin mbiemrin tani tvjen n'e-mail ni mesazh prej fb e kthehet....
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Hej i madh je , ni dit t thirr t qes kafe u kry ky muhabet , jo qe punoj me fcb po thjesht qe i ke ndihmu shume njerz besoj
   
 6. thenewdark

  thenewdark Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Bravo njeri - kallzoju shqiptarve qe kurr smujn me mrri me do trika 30-50 euro
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Hahaha okej

  Ne qofse i jep dikujt ndihm prite qe edhe ti ni dit ki me pas nevoj per dikond sepse te lindur sjem mi dit krejt e nuk duhet me marr pare per disa gjera tvogla qe per 2 minuta pun me i marr 50€ ose 100€ se tgjith ketu jemi per mi ndihmu njani tjetrit per te fituar sa do pak me tejkalu skamjen..
   
  james dhe thenewdark pëlqejnë postimin.
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  nje shok i imi me thojka qe spo i funksionon mo .
  ndoshta u kon kjo ni ore e fcb per krishlindje
   
 9. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  448
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  Edhe une e provova, nuk m`boni !
   
 10. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Spo bon po mthot kshtu
  This email address does not belong to a disabled account
  This email address you entered does not belong to a disabled account. You may only appeal a disabled account from this contact form.
  edhe pse pi jap mir informatat
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Nuk di qfar te them plot i riktheva disa jo por un e kam cek qofse ke fat....

  Provo neser ose prit 24 or nuk i dihet ndoshta u kan per ni koh te caktume prej fb-s....

  Edhe mu me ndodhi me ni fb keshtu si ty tjerat u rikthyn po ne qofse sbon bo appel tani ta dergon fb ni sms n'imbox tani provo kthe te linku disable...

  Like postin atyre qe sa do pak ju ka ndihmu ky post i jemi....
   
  james pëlqen postimin.
 12. Granit.

  Granit. Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  per 5 minuta 50 euro kur tju qohet bibiluci jau kthej leni kto kfinta jo pa pare jo brravo sot neser gjithmon so e thane qe e keni msu linkin e u msut me i kthy dut me pas pak tru.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  shum haluc koke hahah a ja ngule nej kujt haha hahah ani peslet eulo haha
   
 14. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  @FitimKurteshi Faleminderit shume. mu kthy fb qe me eshte mbyllur ne janar te keti vite dmth perafersisht dy jave po i be nje vite
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 15. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  mu spom bon bre qysh po vepron ti
   
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  un sot e ktheva 1 po mbrem kisha dergu kerkesen sot kur provoa ish be aktiv.. tash po provoj spo ben me.
   
 17. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  si eshte aty emailin emrin e dergova ne te dya
  nuk me erdh asgje ne email thjesht pas disa minutave thash hajt ta provoj.
  Nje tjeter qe mendova se aktivohet nuk u aktivua e ketu qe 1000 her me kan then jo ma aktivuan
   
 18. Granit.

  Granit. Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ******
   
  Last edited by a moderator: 25 Dhjetor 2017
 19. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  me mjaftoj link emailin me shenu edhe emrin nuk pytke aty hiq a ki tru a ski :D
   
 20. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kjo metod ska funksionu veq nese ki ID (Leternjoftim certifikat apo diqka qe mun i kthen) se per ndrysh lodhesh un 2014 i kthejshum ama normal me certifikata shum thjesht eshte te dhanat nese ja din atehere e maron nja sahora e han fb me ket sen
   

Shpërndaje faqen

Loading...