1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Menyra me e mire per te monetizuar nje faqe?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Hamdisalihi, 13 Korrik 2019.

 1. Hamdisalihi

  Hamdisalihi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje.
  Kam nje faqe ku mund te shkarkosh libra dhe mund te shikosh video. Cila eshte menyra me e mire per monetizim?
  Cila platforme po ashtu? Nuk ma merr mendja qe mund te perdori Google AdSense sepse librat dhe videot shkelin rregullat e Copyright-it. Cila platforme tjeter eshte me e mira tani per tani?
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfare gjuhe
   
 3. Hamdisalihi

  Hamdisalihi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Librat dhe videot jane ne anglisht, trafiku kryesisht amerikan. Njehere per njehere kam afersisht 800 deri ne 1000 pageviews daily, nga 200-400 vizitore.
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  38
  Media.net
  Mgid
   
 5. Hamdisalihi

  Hamdisalihi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit shume. Dmth ma te pershtatshme jon keto qe mi qove se sa PopAds.net edhe Adsterra? Sepse i kom pa ne shume poste tu e permend Adsterren sidomos?
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nqs arrin te pranohesh ne adsterra eshte shume mire
   
 7. Hamdisalihi

  Hamdisalihi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ende sma kane aprovu faqen. Sa i pashe kerkesat e tyne nuk ken diqka absurde ashtu, shpresoj te me pranojne. Faleminderit shume edhe njehere
   
  p3n7357 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...