1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MENDIMI JUAJ

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Memeti Basri, 10 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po e livdojne nje kompani Adsterra? A po paguan mire..a ja vlene...?
   
 2. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  hera e pare qe po e degjoje, ndaj duhet provuar
   
 3. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet per arsye se titulli i temes nuk perputhet me pyetjen.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...