1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mendimi jauj per CryptoTab Browser

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga RegShqip, 7 Shkurt 2021.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  s
  a ke fitur me tel ti tek kjo ?
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  178
  Pikë nga trofetë:
  73
  Deri tn kaq kam fitu[​IMG]
   
  RegShqip dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pse psh mua me eshte hequr linku referal? Nuk shoh dicka te keqe perderisa e kam hap si teme une. Nese ndonjeri e instalon se e instalon, pse mos te me ndihmoj pernes linkut tim?
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. albjon fier

  albjon fier Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje esht edhe nje cryptotab pro ne playstore esht me e mir apo jo ?
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  178
  Pikë nga trofetë:
  73
  un e kam cryptotab pro ne iphone dhe mund tfitosh cik me shum
   
 6. florentinceo

  florentinceo Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sja vlen, për 1 jav as 10cent sbesoj qe mun i ban!
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  178
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bravo dukesh qe se ke provu fr provoje per 1 jav e shikon a i ben a jo mos flisni kot kur nuk i keni provuar!
   
 8. florentinceo

  florentinceo Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kom provu, 2 her withdraw kom bo prej ksaj thjesht hargjo koh palidhje!
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  178
  Pikë nga trofetë:
  73
  po ti leri te riten mos e boj direkt 0.00001 dhe i treq nrm qe sfiton shum ashtu nejse esh mendimi jot bej ca dush po te ishte humbje kohe nk merresha me ate
   
  RegShqip pëlqen postimin.
 10. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Per mendimin tim ska humbje kohe sepse vetem cdo 2 ore e ke me bo enable minning, asgje tjeter fare. Keshtu qe, telefonin shumica prej nesh e kemi ne dore 50% te kohes se paku, 3 sekonda nuk eshte humbje kohe per nje klikim.

  I le aty te mbledhen sa te mbeledhen, me vone si dihet te hyne ne pune. Mendimi im.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 11. itsjeroo

  itsjeroo Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Unë e kam perdorur dhe kam bere withdraw bitcoin, nuk ia vlen per aq sa ben, pervecse nese ke kompjutera qe i mban ndezur kot
   
 12. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nese dikush merret me kete, tashme eshte Promo apliakcioni per shkarkim nga $2.38 ne $0.60

  Kush mundet le ta perdor referalin tim: https://cryptotabbrowser.com
   
  Last edited by a moderator: 12 Prill 2021 në ora 09:15
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  833
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
  E ke postu iher me Refreal link ta ka heq admini tn e ke postu prp, dhe serish ta ka heq, nuk lejohet te postohet link refreal ne kte forum ose te pakten vendosi te 2 ja linqet nji me refreal dhe nji pa refreal... gjith te mirat...
  .
  .
  sa per temen kto nuk jan scam por te duhen 1muj me ber 10 euro (best case senario) dhe nga kto 10euro 3euro ti mban fee kur i ben transfer ne wallet dhe 6 euro te harxhohen ne energji (serish best case senario) dhe si perfundim fiton 1euro dhe nja 50ore te humbura ne muaj minimumi ku mund ti kishe perdor per dicka tjeter efektive... (programing, graphic desing (tutoriale pafund te youtube) etj etj
   
  RegShqip dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...