1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mendimi jauj per CryptoTab Browser

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga RegShqip, 7 Shkurt 2021.

 1. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,
  Kerkova pak po nuk gjeta ndonje teme rreth ketij browseri.

  Cfare mendimi keni per kete browserin CryptoTab Browser, bene minning bitcoin perderisa ti shfleton neper internet, normalisht me vlere shume te vogel.

  A eshte ndonje mashtrim apo dicka e tille?

  Perndryshe nese me lejohet me poshte eshte linku referal i imi nese vec deshiron dikush ta shoh/instaloj.

  https://cryptotabbrowser.com/

  Foto nga gjendja per momentin :tearsofjoy:

  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 7 Shkurt 2021
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckemi i nderuar si jeni, Kjo nuk eshte fake , shoku im ka trequr $ prej kesaj kjo varet nga CPU-ja e kompjutrit! gjendja ime qe kam ber per 1 jav :p :
  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 7 Shkurt 2021
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  199 satoshi ne jave
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  O vlla fitoja dhe me shum po se kam CPU-n te mir njeri per 1 muaj e ca mos te genjej kot boni 0.1 btc ne kete browser dhe i mori
   
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mund te fitoni dhe prej Brave Browser por jo me mining .Gjithashtu mund te fitoni nga forumi cryptotalk.org me nje postim deri 1000 satoshi.
   
  RegShqip dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit i nderuar qe e shperndave ne forum se mund te ket dhe te tjer qe deshirojn te fitojn satoshi bravo ! , por kam nj pyetje a ke terhequr ndonjeher satoshi prek cryptotalk.org ? FLM!
   
 7. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  cryptotalk.org eshte i sigurte dhe me reputacion te madh me mijera anetar,nuk ke problem aty per withdraw - terheqje.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 8. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Gjithashtu ngapak coins mund te fitoni ne coinmarketcap.com ne kampanjen earn(qe e ka kopju prej coinbase) ku cdo here ka disa coin qe spjegohen me video te shkurtra 4 video nga 3 min dhe ne fund e ke pyestsorin nese e kalon i fiton coins po ka vonesa njeher deri te i dergojne ,per kete duhet te keni binance account. Menyra tjera jane dhe permes airdops te ndryshem ,vetem ata qe jane te sigurte qe shume coins te medha kane shprenda gratis, po ashtu edhe disa wallet si blockchain.com qe ka shprenda Stellar dhe Stacks gratis per perdorues te verifikuar gold. Apo kush ka pas ripple ne wallet qe ka fitu Spark etj etj. Ndersa prej metodes me faucets tash ka shume pak dhe paguajne pak ,pasi qe edhe shumica jane mbylle,me e sigurta dhe me e vjetra eshte ende ne funksion por paguan shume pak tash freebitco.in . Ndersa menyra me e mire per te fituar crypto ne menyre pasive eshte nese ke crypto dhe i mbane ne ndonje wallet apo exchange me interes % vjetor dikund prej 4-20 % nvaret prej crypto valutes ,pothuajse tash shumica e wallet-ve
  e kane kete opsion gjithashtu dhe exchnage si crypto.com,nexo,celcius etj.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 9. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  me fal, per cfare sherbejne bitcoin dhe satoshi ? dhe a kthehen ne lek?
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  Bitcon lek osht o vllai , crypto valut qysh nuk kthehet ne lek qfar flet edhe je antar forumi edhe sdi qka osht btc
   
 11. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Faleminderit Ghosti,

  Sa rrime duke shfletuar pse jo pak pak por t'i kemi aty ahahahha
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 12. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  mos u merrni me sene te kota
   
 13. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  591
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta menoni se jeni tu fitu me ket browser veq une menoj se osht humbje kohe nashta ju i fitoni 1$ po pronari i ketij browser i fiton 10$ prej paisjeve te juve qe i perdorni kompjuter ose telefon ktu fiton veq pronari i kti web browser.
   
  Last edited: 7 Shkurt 2021
  Slumerican, Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 14. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese ti fiton 1$ a ja vlen te pakten apo ato 1$ nuk vlejne sepse i ka ngrene energjia elektrike?
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Aty eshte puna se ato 1$ i ke shpenzuar 2 ne energji.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 16. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  po nese i mbeldh disa BTC me vlere 1000$ dhe te presesh sa te ngrihet cmimi e me pas ti shesesh a ja vlen? Mendoj se kshu funksionon kjo gje apo jo?
   
 17. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  e dim o vlla qe fiton pronari me shum prej nesh se cdo website kshu osh adsterra / fbja / admob etj etj!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 18. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  un skm pasur ngritje te energjive qe po merrem me kete
   
  miraxh pëlqen postimin.
 19. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  591
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po ktu pajtona me ty se kto fb/adsterra/adsense e fitojn 10 fishin qka e fitojm na mirpo dallimi osht se fb adsterra e kto tjerat nuk e shfrytzojn telefonin ose kompjuterin ton per mining sikur kjo cryptotab kjo menoj se bon mining me telefonin ose kompjuterin e juve qiky osht dallimi, pastaj edhe si e kan permend antart ma lart punen e energjis.

  Edhe me aq sa kom ndegju prej njerzve qe i kan vendos kto browser ose naj lloj tjeter per mining ne telefon pas 3 muj dite u desht me hup telefonin se nuk ju ka desht ma. E nese meresh me fb ose adsense nuk besoj qe ke me hup telefonin per 3 muj dit.
   
  Poshnjari dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 20. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  pajtohem me ty vlla kjo cryptotab punon me CPU, un merrem ne tel me kte dhe skam pasur rritje te energjive
   

Shpërndaje faqen

Loading...