1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Mendime per cctv me wifi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Elbunit, 1 Maj 2020.

 1. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Sa i perket produktit gjeje modelin sakt dhe shiqoj vleresimet per ate produkt ne internet.

  Por nje gje mund ta them, konfigurimin e rrjetit tuaj ne shtepi/lokal nese nuk dini vet, gjejeni dikon qe eshte profesionist ne kete pune dhe ta beje si duhet pasi qe nese nuk e beni si duhet ather nuk do te jete kamere e sigurise por kamere e shikueshmerise, ku do te kene casje persona tjere qe nuk do te duhej te kishin casje.

  Suksese.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...