1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Menaxhment informatik UP

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga iboanonymous, 7 Korrik 2017.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje djem,
  Lypa shum neper google po sgjeta pergjigje konkrete rreth drejtimin menaxhment informatik ne UP.
  Deshta me dit djem prej juve nese o dikush ose nese e njeh dikon , si drejtim qka o npergjithsi qfar landve jon e kush munet mem jep info rreth kti drejtimi mkishit ndihmu shum, ju faliminderit.
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
   
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  E pava kta po osht e viteve tkalume , sbesoi qe o 6 vjet , nese din dikush mashum mkishit ndihmu
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  koleg qeto jan qeky plan program eshte nuk ka ndryshu sen, kalofsh mire.
   
 5. CASPARONE

  CASPARONE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  6 Semestra jon - 1 vit i ka dy semestra
   
 7. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Popo gabim i jemi
   

Shpërndaje faqen

Loading...