1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Meltdown and Spectre

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga omega_web, 5 Janar 2018.

Tags:
 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kush mund te na sqaroj se ky bug duket shume serioz.
  @Fannol Gashi
   
  enneaa pëlqen postimin.
 2. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...